Wired tracker

Przewodowy tracker został opracowany specjalnie do routingu, rejestracji podróży i określania lokalizacji pojazdu, dlatego idealnie nadaje się do zarządzania flotą. To, co wyróżnia ten tracker, to fakt, że łączy się on bezpośrednio z zasilaniem pojazdu, więc nie jest potrzebna zewnętrzna bateria.
Ten określa położenie pojazdu z dokładnością co do minuty i może być również połączony zblokadą rozruchu, aby samochód mógł być włączany i wyłączany zdalnie (idealny, jeśli klient nie spełnia warunków umowy). Przewodowy tracker może być również wyposażony w detektor dymu papierosowego.
Ten tracker jest szczególnie przydatny, jeśli szukasz zintegrowanego trackera, który zapewniadodatkowe funkcje oprócz śledzenia.Ten tracker może pomóc w walce z intensywną lub nieostrożną obsługą, przekraczaniem ilości dozwolonych kilometrów, paleniem w samochodzie lub w zapobieganiu kradzieży.

Jak działa tracker?

Przewodowy tracker jest wyposażony w najnowocześniejszy układ GPS. Zapewnia to, że wysocedokładna lokalizacja może być określona przez triangulację z satelitami GPS. Lokalizacja jest
następnie udostępniana przez portal internetowy RentalTracker. Czujniki wbudowane w tracker rejestrują wszystkie rodzaje danych o zachowaniu kierowców i wysyłają je do portalu internetowego. Ponieważ portal
jest oparty na sieci, jest łatwo dostępny na PC, tablet lub smartfon. Lub przez dedykowane aplikacje dostępne zarówno na platformie iOS, jak i Android.

Dołączony przewodnik, pozwala szybko rozpocząć korzystanie z trackera. Ponadto pomocne filmy wideo dostępne są w zakładce pomocy na naszej stronie internetowej.

Umieszczanie systemu śledzenia

Instalacja jest bardzo prosta. Wszystkie kable używają schematu kolorów, po to aby uniknąć wystąpienia problemów. Dodatkowo do schematu instalacji dołączana jest instrukcja. Tracker może być podłączony do dowolnego źródła napięcia od 6 do 36 woltów.

Funkcje Wired Tracker:

 • Śledzenie w czasie rzeczywistym
 • Globalny zasięg
 • Akcelerometr rejestrujący zachowanie pojazdu
 • Może być połączony z wykrywaczem dymu papierosowego, blokadą rozruchu, funkcją zamykania drzwi pojazdu i wewnętrznym systemem alarmowym
 • Brak konieczności wymiany baterii
 • Zdalnie programowalny

Produkt:

 • Zasilanie: 6V do 36V
 • Wymiary: 8 x 4 x 1,1 cm
 • Dokładność: 7,5 metra
 • Bateria: zapasowe 200 mAh
 • Wodoodporny: nie
 • Waga: 100 gram

FAQ

CZY MOGĘ SAM ZAINSTALOWAĆ WIRED TRACKER?

Wired Tracker jest dość łatwy w instalacji. Towarzyszy mu przejrzysty przewodnik i schemat instalacji który umożliwia zainstalowanie trackera bez wcześniejszej wiedzy, jedyne czego będziesz potrzebować ze specjalistycznego sprzętu, to lutownica. Jeśli wybierzesz dodatkowe opcje takie jak wykrywacz dymupapierosowego lub blokada rozruchu wtedy możesz potrzebować pomocy profesjonalnego instalatora. Jeśli tak, to zawsze możemy pomóc Ci skontaktować się z zaufanym partnerem.

CZY MOGĘ UŻYWAĆ WIRED TRACKER'A, ABY OPEROWAĆ ZAMKAMI DRZWI?

Jest to opcja, którą można zainstalować. Obecnie nie jest to możliwe na miejscu, a pojazd
będzie musiał zostać przetransportowany do jednego z naszych ekspertów. Pracujemy nad zestawem instalacyjnym który jest spodziewany pod koniec III kw. 2018 r.
W celu uzyskania bardziej aktualnych informacji wyślij nam e-mail. info@rentaltracker.pl

CZY WIRED TRACKER MA BATERIĘ ZAPASOWĄ?

Tak, tracker ma wewnętrzną baterię o pojemności 200 mAh, która utrzymuje się przez kilka dni po tym jak tracker zostanie odłączony od zasilania.

SpainSwitzerlandAustriaBelgiumEnglishItalyPolandEuropeGermanDutchCzechDanish