Nasze produkty

Personal Tracker

Personal Tracker jest przeznaczony do śledzenia osób i przedmiotów. W tym celu tracker posiadafunkcjonalność śledzenia w czasie rzeczywistym i bardzo przenośną konstrukcje, w połączeniu z długotrwałą baterią 1300mAh sprawia, że jest to doskonały tracker z bardzo elastyczną aplikacją.

Zobacz więcej >

Plug and play OBD

Plug & Play OBD Trackerjest łatwy w obsłudze dla każdego. Każdy samochód ma złącze diagnostyczne (OBD). Wtyczka OBD łatwo mieści się w gnieździe diagnostycznym pojazdu, a tracker działa natychmiast. Wbudowany układ GPS lub antena zewnętrzna nie są wymagane.

Zobacz więcej >

Wired tracker

Tracker został specjalnie zaprojektowany do rejestracji trasy i określenia lokalizacji pojazdu, dzięki czemu idealnie nadaje się do zarządzania flotą. Ten tracker może określić lokalizację konkretnego pojazdu w czasie rzeczywistym. Tracker pozwala również zarządzać ruchami pojazdu, a nawet zdalnie wyłączyć pojazd. Dodatkowo, jeśli chcesz to możesz zdalnie sterować zamkami drzwi.

Zobacz więcej >

Stealth

Funkcję trackera można ustawić zgodnie z ustalonym harmonogramem. Przesyła swoją lokalizację tylko wtedy, gdy jest potrzebna umożliwiając mu działanie przez okres do czterech lat, gdy jest prawidłowo skonfigurowany.

Udostępnia swoją lokalizację raz na 24 godziny (czas ten można zwiększyć podczas kradzieży). Co ważniejsze, jest praktycznie niemożliwy do wykrycia przez wykrywacze GPS lub zagłuszacze sygnału i nie ma okablowania ani anteny zewnętrznej.

Zobacz więcej >

Dlaczego klienci wybierają nas?

Wiedza i kontrola mają zasadnicze znaczenie dla wypożyczalni samochodów i firm short leasingowych. Dokładnie to zapewnia nasz system śledzenia GPS. Daje ci pełne zrozumienie, gdzie znajdują się twoje pojazdy i w jaki sposób są używane przez użytkowników. Jest to cenna informacja, która może zapobiec nadużyciom lub je ograniczyć.

Dzięki RentalTracker zobaczysz swoje pojazdy w czasie rzeczywistym na mapie. Poznasz aktualną pozycję i status swojej floty. Możesz od razu zobaczyć gdzie znajdują się Twoje pojazdy. Poprzez raporty możesz prześledzić historię każdej jazdy. Cyfrowa mapa zapewnia doskonały system śledzenia. Skonfiguruj powiadomienia, aby otrzymywać informacje o swojej flocie i otrzymywać szczegółowe wiadomości o ważnych i nieoczekiwanych wydarzeniach.

… Rental Tracker zapewnia urządzenia z największą funkcjonalnością w niskich cenach.Nasza firma została opracowana przez wypożyczalnie samochodów ifirmy leasingowe, dzięki czemudokładnie wiemy, czego potrzebujesz jako klient

 • Plug & Play: bez kosztów instalacji
 • Instalacja Rental Tracker: urządzenia łatwe w montażu
 • Nasze trackery: kompaktowe i dyskretne
 • Działa w Polsce i reszcie Europy
 • Zasięg wszędzie wraz z bardzo niskimi kosztami portalu

 • Bezpośredni wgląd w informacje o twoim pojeździe, bez konieczności instalacji.
 • Bardzo przyjazna dla użytkownika aplikacja na telefon lub tablet.
 • Łatwy eksport raportów.
 • Inteligentne powiadomienia za pośrednictwem poczty e-mail lub aplikacji.

 • Czujnik niebezpieczeństwa wypadku i nieostrożności
  RentalTracker rejestruje każdy wypadek, a także rejestruje nieostrożnie przebyte trasy, automatycznie otrzymasz powiadomienie e-mail lub aplikację.
 • Rejestracja przebiegu (oszustwa dt. przebiegu)
  RentalTracker informuje dokładnie o przekroczeniu przez klienta uzgodnionego kilometrażu, wysyłając powiadomienie w aplikacji lub e-mailem. Dzięki temu manipulacja licznikiem staje się bezcelowa. Ponadto pozwoli Ci łatwo przydzielić koszt przekroczenia przebiegu do określonego klienta.
 • Raporty użytkowania 
  RentalTracker dostarcza najbardziej wyczerpujące raporty podróży dotyczące Twojej floty. Możesz całkowicie dostosować te raporty na podstawie własnych kryteriów. Poprzez oddzielne konto możesz łatwo udostępnić raporty swoim klientom.
 • Zdalne wyłączanie pojazdów
  Jeśli klient nie korzysta z samochodu zgodnie z wytycznymi, możesz wyłączyć pojazd w dowolnym momencie. Twój klient nie będzie mógł korzystać z pojazdu i będzie musiał skontaktować się z tobą w celu uzyskania dalszej pomocy.
 • Łatwo odzyskuj pieniądze za grzywny i kary
  Jeśli otrzymasz karę pieniężną za pojazd, możesz łatwo zobaczyć, który klientwynajął pojazd w tym dniu. Dzięki RentalTracker łatwo udowodnisz winowajcy jego występek, dlatego nie ma mowy o dyskusji i możesz łatwo obciążyć klienta odpowiednią kwotą.
 • Oszczędzaj na konserwacji 
  Za pomocą naszego internetowego portalu monitorowania można ustawić datę przeglądu i zaplanowanekonserwacje twojego pojazdu. Zostaniesz powiadomiony przed tą datą lub gdy osiągnięty zostanie określony przebieg. W ten sposób możesz zaoszczędzić na kosztach utrzymania i zapobiec uszkodzeniu pojazdu.
 • Czujnik dymu papierosowego
  Kiedy palenie w pojeździe jest sprzeczne z twoimi instrukcjami a dym papierosowy zostanie wykryty przezurządzenie, otrzymasz powiadomienie w swojej aplikacji lub e-mailu.
 • Blokowanie i odblokowywanie drzwi
  Poprzez RentalTracker masz możliwość zdalnego blokowania i odblokowywania drzwi pojazdu, dzięki czemu możesz wypożyczyć samochód poza standardowymi godzinami pracy.
 • Niższe ryzyko kradzieży
  Kradzież pojazdu jest utrudniona przez elektroniczny immobilizer od RentalTracker, który blokuje obwódelektryczny. Ponadto zawsze będziesz mieć wgląd na żywo w swoją flotę. Więc walka z przestępczością niezawsze musi być kosztowna i może być bardzo skuteczna!
W celu uzyskania dalszych informacji i zapytań, prosimy o kontakt z naszym zespołem: +48 691 712 581
SpainSwitzerlandAustriaBelgiumEnglishItalyPolandEuropeGermanDutchCzechDanish